Organiziranost 2018:


Predsednik SVIZ/IJS: prof. dr. Jože Pungerčar  
Podpredsednik SVIZ/IJS: dr. Gregor Kramberger  
Sindikalna zaupnica SVIZ/IJS: Metka Štraus Pečar Metka.Straus@ijs.si
Blagajničarka SVIZ/IJS: Regina Gruden Regina.Gruden@ijs.si

Člani/ce Izvršnega odbora SVIZ/IJS (IO SVIZ/IJS):

1. prof. dr. Jože Pungerčar - B2, predsednik Joze.Pungercar@ijs.si
2. dr. Gregor Kramberger - F9, podpredsednik Gregor.Kramberger@ijs.si
3. prof. dr. Matjaž Gams - E9 Matjaz.Gams@ijs.si
4. Boštjan Črnič, dipl.inž.fiz. Cene.Filipic@ijs.si
5. dr. Zajc Igor - K8 Igor.Zajc@ijs.si
6. Mateja Grmovšek - U4 mateja.grmovsek@ijs.si
7. Tatjana Martun - E5 Tatjana.Martun@ijs.si
8. Matjaž Koželj - ICJT Matjaz.Kozelj@ijs.si
9. Aleksandra Fekonja - TS Sasa.Fekonja@ijs.si
10. Roman Bevc - P3 Roman.Bevc@ijs.si
11. Metka Štraus Pečar metka.straus@ijs.si

Člani/ce Nadzornega odbora SVIZ/IJS (NO SVIZ/IJS):

1. dr. Peter Panjan - F3
2. Mitja Lasič - E9
3. Tina Dokl – U4