Organiziranost:


Predsednik SVIZ/IJS: prof. dr. Jože Pungerčar  
Podpredsednik SVIZ/IJS: dr. Gregor Kramberger  
Sindikalna zaupnica SVIZ/IJS: Metka Štraus Pečar Metka.Straus@ijs.si
Blagajničarka SVIZ/IJS: Regina Gruden Regina.Gruden@ijs.si

Člani/ce Izvršnega odbora SVIZ/IJS (IO SVIZ/IJS):

<
1. prof. dr. Jože Pungerčar - B2, predsednik Joze.Pungercar@ijs.si
2. dr. Gregor Kramberger - F9, podpredsednik Gregor.Kramberger@ijs.si
3. prof. dr. Matjaž Gams - E9 Matjaz.Gams@ijs.si
4. dr. Cene Filipič - F5 Cene.Filipic@ijs.si
5. dr. Ingrid Falnoga - O2 Ingrid.Falnoga@ijs.si
6. dr. Zajc Igor - K8 Igor.Zajc@ijs.si
7. Katja Ernestl - U3 Katja.Ernestl@ijs.si
8. Zdenka Jernejc - U4 Zdenka.Jernejc@ijs.si
9. Tatjana Martun - E5 Tatjana.Martun@ijs.si
10. Tina Ručigaj- K5 Tina.Rucigaj@ijs.si
11. Matjaž Koželj - ICJT Matjaz.Kozelj@ijs.si
12. dr. Gašper Tavčar - K1 Gasper.Tavcar@ijs.si
13. Roza Pergarec - CEU Roza.Pergarec@ijs.si
14. Aleksandra Fekonja - TS Sasa.Fekonja@ijs.si
15. Roman Bevc - P3 Roman.Bevc@ijs.si

Člani/ce Nadzornega odbora SVIZ/IJS (NO SVIZ/IJS):

1. dr. Peter Panjan - F3
2. Mitja Lasič - E9
3. Rok Ponikvar – U5